Zapisz dziecko do Przedszkola Dziecięcy Raj

Nasza kadra

Przedszkole Dziecięcy Raj docenia zaangażowanie i jakość pracy swojego personelu. Nie może być inaczej, gdyż często spotykamy się z opinią z zewnątrz, że jest to miejsce bardzo przyjazne, do którego chce się wracać.

Przyjazne relacje, które panują od lat w naszej placówce przekładają się na pozytywną niemalże domową atmosferę.

Nasze przedszkole jest wyjątkowe ponieważ są z nami:

Ciocia Beata - to osoba empatyczna, o artystycznej duszy. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania oraz Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jest magistrem pedagogiki w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z edukacją włączającą. W pracy z dziećmi chętnie wykorzystuje elementy Metody Dobrego Startu. (Lubi czytać dzieciom oraz wystawiać inscenizacje teatralne). W naszym przedszkolu prowadzi dodatkowe zajęcia z cyklu „Matematyka na wesoło”. Prywatnie- mama Mateusza, Milenki i Michała.

Ciocia Eliza - jest osobą otwartą, ciepłą i odpowiedzialną. Ma doświadczenie w pracy w przedszkolu. Na co dzień jest nie tylko ciocią w przedszkolu ale też mamą  dwójki dzieci. To właśnie doświadczenie życiowe sprawiło, że zdecydowała się na pracę w przedszkolu. Uważa że dzieci dają nam dużo pozytywnej energii. Ich uśmiech jest dowodem na to, że czują się wśród nas bezpiecznie. Ciocia Eliza bardzo lubi muzykę i w każdej wolnej chwili słucha i tańczy z dziećmi, ciocia wykorzystuje wszystkie metody i umiejętności poznane dotychczas.

Ciocia Kasia -  jest studentką kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna na APS w Warszawie. Jest osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem potrafi być wymagająca i konsekwentna. Praca z dziećmi  daje jej dużo satysfakcji i zadowolenia. W swojej pracy lubi wykorzystywać zdolności plastyczne. Prywatnie uwielbia słuchać muzyki, tańczyć, spędzać czas na świeżym powietrzu.

Ciocia Aneta - jest wesołą, ciepłą osobą oraz spełnioną mamą nastolatki. Artystyczna dusza. Lubiąca stare filmy, ciekawe książki, nie pogardzi dobrym rockiem. Praca z dziećmi daje jej mnóstwo satysfakcji ale jest też ogromnym wyzwaniem, ponieważ każdy dzień jest inny i przynosi nowe doświadczenia. Chce aby jej podopieczni czuli się w naszym przedszkolu jak w domu, dlatego stara się być cierpliwa i otwarta.

Wujek Piotrek - Jest wychowawcą grupy pięciolatków. Ukończył Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica na poziomie licencjatu z Wychowania wczesnoszkolnego z oligofrenopedagogiką. |Ukończył studia magisterskie z Pedagogiki Resocjalizacyjnej. Ma 4-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z przedszkolakami od zawsze była jego marzeniem. Stosuje metodę nagród, gdyż nic tak dobrze nie wpływa na Dziecko jak motywacja. W jego życiu ważną rolę odgrywają słowa Marka Kwintyliusza "Uczony nauczyciel uczone Dzieci poczyni", dlatego stara się stale rozwijać.