Organizacja

Nasze przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:30 – 17:30 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych. Kierujemy się wszechstronnym rozwojem Dzieci, dlatego też stworzyliśmy autorski program „4 Obłoczki”, w skład którego wchodzą nieodpłatne zajęcia dodatkowe: gimnastyka ogólnorozwojowa, matematyka na wesoło, język angielski.

Dodatkowo posiadamy więcej zajęć dodatkowych, które możecie Państwo znaleźć w zakładce zajęcia dodatkowe.

Dbamy również o adaptację nowo przybyłych przedszkolaków. Z myślą o nich stworzyliśmy autorski program adaptacyjny, który odbywa się w ostatnim tygodniu sierpnia.

W naszych przedszkolach organizujemy imprezy okolicznościowe, teatrzyki, akademie tematyczne, konkursy plastyczne, konkursy recytatorskie, zawody sportowe, dni otwarte dla Dzieci i ich rodziców. W swojej pracy sztab wspaniałych, ciepłych i uśmiechniętych wychowawców posługuje się innowacyjnymi technikami, programami i metodami pracy. Posiadamy swój profil na Facebooku, który zachęcamy do polubienia oraz śledzenia wydarzeń z życia przedszkola.

Nasze przedszkole włączyło się w kampanię „Cała Polska czyta Dzieciom”. Przynajmniej 20 minut dziennie czytamy naszym przedszkolakom. Jest to przyjemna forma spędzania czasu, która dostarcza naszym pociechom dużo radości. Wspomaga ich wszechstronny rozwój- psychiczny, umysłowy, społeczny i moralny, oraz buduje zasoby wewnętrzne Dziecka. Uważamy, że czytanie książek młodym ludziom jest najlepszą inwestycją w ich przyszłość.