Piknik Rodzinny „Święto Rodziny" 2017

We środę 31 maja 2017r. w naszym Przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Plac przedszkolny stał się miejscem spotkań i zabaw dzieci, rodziców, dziadków i babć oraz innych przybyłych gości. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia przybyli świętować.

Na uczestników pikniku czekał dmuchany tor przeszkód, gra twister, lewitujące piłeczki, bramka celnościowa, popcorn,  balonowe kreacje i malowanie buziek. Dla spragnionych były zdrowe świeże soki, wspaniałe potrawy na ciepło i zimno. Nie zabrakło także przysmaków prosto z grilla – zapach pieczonej kiełbasy roznosił się po całej okolicy.

Przez całą imprezę towarzyszył nam sympatyczny Kangur. Rodzice mogli podziwiać jak ich dzieci radzą sobie na Judo, a następnie co potrafią już starsze dzieci z klubu Judo „Lemur”.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za czynny udział w Pikniku Rodzinnym oraz za wspólną zabawę.